Paisje per matjen e temperatures mbrenda dhe jasht

Shitet nga: gazmend 11 Nën 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
paisje per matjen e temperatures jeshtme dhe dhomes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim