Pompa Per Vaditje

Shitet nga: Gjergj Marashi 10 Gsh 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Pompa uji posa te ardhura nga zvicera
Kan dhe garancion
Qmimi sipas marrveshjes
Bajm ndrrime
044884958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim