Shes te gjitha makinat per furr buke dhe mishtore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Betimi-Dg 14 Shk 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shes te gjitha makinat per furre buke dhe mishtore etj
Tek ne mund te gjeni:te gjitha paisjet per furr buke dhe mishtore,enelarese,aparate te akulloreve,aperate te akullave,ferteza,miksera per embletore etj

Pronar :DAUT GOLA

Po ashtu bejm edhe servisimin e tyre ne gjith KOSOVEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim