Shiten paisje hoteliere per kuzhine

Shitet nga: Xhavit Bytyqi 08 Jan 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shporeta me plin , skara , furra te picave , forteza , dhe i punojme sipas porosis tuaj , servisi eshte gratis .
Kemi kazana te rusfajit ,termosa per bartjen e ushqimit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim