Shiten pajisjet

Shitet nga: xxxx 25 Sht 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
1.Shiten 3 Kallorifer me nga 12KW ne gjemdje shume te mire te perdorura vetem 1 sezon dimeror

2.Shiten 3 nxemse me nga 2.5KW me këmbëza ne gjendje shume te mire te perdorura 1 sezon dimeror

3.Shiten 3 roleta per ndarjen te lokaleve te brendshme te cilat jan me motorr dhe hapen me pult(digitron)me dimenzion 2.50 m x 2.10 m ne gjendje shume te mire

4.Shitet shporeti elektrin per pjekje te pallaqinkave me dy pllaka te kromit eshte shume ne gjendje te mirë i perdorur vetem 1 sezon

Per qdo informat mund te kotaktoni ne numrat 044 318 143 si dhe 044 129 520 presim bleres serioz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim