Shporet Elektrik dhe Bojler per Kuzhine

Shitet nga: Robi 21 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shporet Elektrik dhe Bojler per Kuzhine Te gjitha jan ne gjendje te mire punojne pa asnje problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim