Shporet Elektrik

Shitet nga: ....? 27 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shporet Elktrik per kuzhinë i ardhur nga zvicrra... Shitet komplet me
Plloqa dhe Aspirator ( plloqat jan me gjersi 77 X 50 centimetra)
Te interesuarit te lajmrohen ne tel.044641447
Kam edhe viber me te njejtin numer, mund te shkruani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim