Shporet elektrik Dhe bojler elektrik.

Shitet nga: Robi 24 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shporeti dhe bojleri jan ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim