Shporet i rrymes dhe lavatrice gorenje

Shitet nga: Pal kabashi 04 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shes lavatricen Gorenje ne gjendje te rregullt.shum pak e perdorur..arsyeja e shitjes eshte nderrimi i vendbanimit! Ne shitje gjithashtu dhe mini shporeti me rryme me cmim te volitshem 130 euro lavatrice dhe shporet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim