Shporet

Shitet nga: Latifi 06 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shporet per nxemje qendrore me dru dhe qymyr. Eshte i perdorur nje sezon te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim