Tv SAMSUNG me video 37 inq

Shitet nga: gazmend 11 Nën 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
TV SAMSUNG 37 inq me video dhe antene i pershtatshem per bartje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim