rafta

Shitet nga: rafta 13 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
shiten rafta te mesit 22metra sii dhe rafta te perimeve 10 metra pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim