shes maqinen per hapjen e profilave per goma

Shitet nga: driton 27 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shitet maqina per hapjen e frofilave te gjitha gomave si per kerre ashtu edhe kamjonav asht ne gjendje te mir shum thirr edhe ne vala dhe viber +377 (044 611 994 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim