Bizhuteri per femra komlete

Shitet nga: Kastriot 12 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Komplete per femra siq po shihen ne foto ngjyre ari , qmimi eshte shum i volitshem , bizhuterit jane te reja , dhe jane tre lloje te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim