Unaz nga sermi

Shitet nga: Kastriot 27 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Unaza eshte nga sermi dhe kushton 8 euro , unaza eshte e re , duket si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim