Orë dore e ardhur nga jasht

Shitet nga: Granit 06 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Eshte njo or shum e mir e ardhur nga jasht ora eshte rezistente ndaj ujit 100 metra thellsi poashtu ka edhe alarm ka edhe drit per naten qe te shihet ora sic shihet ne foto dhe. Eshte e re mund te me kontaktoni edhe ne viber +38649182991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim