Zingjir per meshkuj

Shitet nga: Zingjir 09 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Zingjir per meshkuj Nuk eshte dukat mirpo eshte me ngjyr te dukatit garancion ka pas 5 vjet qe nuk shlyhet sepse eshte qelik me ngjyr te dukatit, un nuk e kom perdor Dhe nuk po me Nevojitet

* Qmimi eshte fix ner qato nuk vjen.
* Bej ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim