Zingjir te Dores per Meshkuj

Shitet nga: Zingjir 09 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Zingjirin e Dors per meshkuj osht VERSSACE kur e kom ble un ka pas garancion 2 vjet mirpo un e kom moti amo nuk e kom perdor, Eshte i Ri pothuajse D.m.th nuk shlyhet as ne uj nje kohe te gjat mirpo nese nuk preket me uj munet me bo mbi 10 vjet pa u shly dhe doket thuajse eshte Ari.

* qmimi eshte i pa diskutushem ma lir ska ku shkon.
* Boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim