Kerr druri

Shitet nga: Trim 25 Sht 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet kerri drurit se bashku me zgjedh si dhe qifteli te gjitha punim dore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim