Ore muri

Shitet nga: Enver 11 Maj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ore muri te vjetera shume te rujtura dhe te dyjat punojne.Qmimi sipas marraveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim