Dy boksa dhe nga 600w

Shitet nga: Lulzim 05 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Mikseta dinyakord 16kanale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim