Klarinet Palatino shum i ruajtur

Shitet nga: Armend 06 Tet 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes klarinetin shum te ruajtur.eshte prodhim italian firma palatino.
Klarineti eshte gati i ri shum pak i perdorun siq shihet edhe ne foto
Te interesuarit mund te vijn dhe ta provojn.
Qmimi eshte shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim