Klarinet yamaha

Shitet nga: Dajki 20 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes klarinetin , i Ri kurre nuk eshte perdorur , plastik ..Ne dyqan kushton 550 euro , e shes per arsye se e kam te drurit dhe se e kam marre dhurat..Klarineti gjendet Ne Belgjike Mirpo nese jeni te interesuar ju dergojim menjeher ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim