Mic SHURE airor special per Sax dhe Klarinet

Shitet nga: Landi 10 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet microfon airor SHURE I ri I pa perdorur, cmimi I volitshem me shum tel.044716222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim