Gitare Yamaha C80

Shitet nga: Kitara Yamaha C80 21 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Është pak e perdorur,ka tingull shumë të mirë.Akordohet mirë dhe qafa e saj është mat (pa llak) për arsye që të mos rrëshqet dora.Telat i ka D'Addario.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim