Kitare

Shitet nga: flamur 08 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes gitaren e re nuk ka asgje e ka edhe canten e vet arsya se e shes se nuk em duhet ose e ndroj me naj tel se ka wifi viber wacap etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim