shes gitaren edhe e ndrroj

Shitet nga: flamur 21 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes gitaren eshte e mir e ka edhe qanten e vet edhe e ndrroj me naj tel se ka viber messenger skype ejt mos qoni mesazh kush ashte i interesum let thirr ne numrin 044484807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim