violinë

Shitet nga: agim 15 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes nje instrument muzikore violine ne gjendje shume te hatashme perkunder asaj qe eshte mbi 200vjet e vjeter..e pajisur me tela shume te mire te prodhimit gjerman dhe ka nje ze te rralle..marke Antonius stradivarius Faciebat Anno Cremona Italy...Carolina eshte shume e bukur si ne pamje ashtu edhe ne loje.posedon harkun dhe pajisjet tjera qe duhet ti kete nje violine..e importuar nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim