Casio Cz 101 Urgjentt ??

Shitet nga: bujar 21 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Urgjenttt e Shes Casio Cz101 Ne gjendje perffekte Punonn shumm mirr Qmimiii 60Euro Urgjenttt ???
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim