Casio Cz-101

Shitet nga: "Artan" 07 Pri 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Casio Cz-101 Urgjenttt Esht ne Gjendje perfekte Punon Mir Qmimi 100 Qmimi Pres Bleres Serioz Na Kontaktoni Ne Numrat 044190364 Dhe 045851696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim