Casioo-Cz101 Ngjenndje perffekte

Shitet nga: Floriann 21 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Casioo-Cz101 Eshtt ne gjendje Shum te Mirr Mka Ardhur nga zvicrra Para 6 Muajwee Punon Super Ka ngjyra te mira Arsyja e shitjes Esht seepse e kam bler njee Korg M3 Dhe ky nuk me duhet mee pres bleres serioz qmimi Shum i volitshem 70Euroo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim