Kerkoje KORG prophecy

Shitet nga: Landi 04 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Kerkoj sint KORG PROPHECY,nese ka dikush te me lajmroje tel & viber +377 44 884 800-faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim