Korg i30 HD

Shitet nga: "Artan" 26 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg i30 Hd Urgjent i Ruajtur Shumm Punon Ne Gjendjee Perfekktee Pres Bleres Serioz Na Kontaktoni Ne Numrat 044190364 045851696 Qmimi 300 Euro i Diskutueshemmm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim