Korg pa1x 500 euro

Shitet nga: Boyloni 02 Tet 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pa 1x ne gjendje shum te rujtun full ritme dhe ngjyra. 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim