Korg pa1x Urgjentt

Shitet nga: "Artan" 06 Pri 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg Pa1xpro Urgjent Ka Ritma Tallava-Popullore-Shahirqe Etj Etj Te Tjera Esht Shum i Ruajtur Ka Ardh Prej Gjermanis Se 7 Muaj Dit Sindi Posedoon Stallakin Koferin e Vet Pres Bleres Serioz Numri Telefonit 045-851-696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim