Korg

Shitet nga: Cani 28 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg tr.le
62 tast 64 mg.ram smart media card 128 mg.Adapter + qant (soft) i perdorun por i rujtun ne gjendje komplet te rregullt,shitet pse ndrrim me juzisound,sipas marraveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim