KORG PA800 FULL RITMA

Shitet nga: Ali 01 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shes sintin KORG PA800 FULL RITMA FULL NGJYRA i gatshem per qdo aheng. Sinti asht ne gjendje te rregullt pa asnje defekt. Per ma shum info kontakto: 045282191

Pres bleres serioz.

TAGS: Sint korg yamaha triton le extreme kronos keyboard pa 800 pa800 pa 900 pa900 pa1x pa2x pa3x pa4x
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim