Piano sint

Shitet nga: Hana 15 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet piano - sint i ri (Angelet XTS-5488), shume pak i perdorur, cmimi 40 euro. 54 Keys Electronic Keyboard
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim