Shes korg pa 1x 500 euro 044201014

Shitet nga: Vali 02 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa 1x ne gjendje shum te rregullt posedon full ritme dhe ngjyra te bukra 044201014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim