Sint Korg PA 900

Shitet nga: Sheki 28 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet sinti ne gjendje shume te mire..shum pak i perdorur ..cmimi 1600 euro i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim