Sint korg pa 1x 500 euro

Shitet nga: Boyloni 01 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pa1x ne gjendje shume te rregull posedon ritme shum te mira si dhe ngjyra te ndryshme. Shum i pershtatshem per popullore edhe tallva.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim