Triton extrem

Shitet nga: Zxx 03 Maj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg triton extreme ne gjendje shum te mirre. Posedon: ram96mb, kartela 4gb, moss boar edhe kofer Nuk boj ndrim. Ju mirepresim flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim