bokse satelite rcf tt+ hd pasive

Shitet nga: arben 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
bokse satelite rcf tt+ hd pasive te perdorur pak 1000 vat copa rms,800 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim