Boksat

Shitet nga: felix 29 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes boksat dy Eminenca 3 sistem Hornet Ev edhe dy basbina Ev.. po ashtu edhe 4 satilita Max 15tsha shiten edhe te ndara..

Dy eminenca dy basbina 450 EURO
4 MAXA 15tsha 500 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim