4 satelita 2 basbina dynacord

Shitet nga: besi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes urgjent 4 satelita 2 basbina satelitat jan dynacord 15-2sistemsha 400watt rms 800 basbinat jan boose 18sha 800wat rms 1600 watt muni me ardh mi pa me provu jan ndaq per live ndaq per dj kom edhe sllev nese doni edhe mixet qmimin e kan me marrveshje numri tel 045 230 737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim