Bass Laney BC-30 shume i forte

Shitet nga: xxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes ose ndrroj Bass Laney BC-30 .shum e mir,ka shum ze te madh.qmimi 200 euro.bej ndrrim me sint, gitare elektrike, llap top, iphone 5 etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim