DYNACORD

Shitet nga: private 22 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
DYNACORD power max 5. 2 sat F 150 . 2 basa F 8 dhe slevi PM 2600 DYNACORD po sa e ardhur prej GJermanije eshte si e RE per me teper ne tel: 044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim