Dynacord mixet

Shitet nga: Durim 27 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim