Dynacord sllev 1200 wat

Shitet nga: Ilir 11 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
She's dynacord sllev 1200 wat 2 bass aktive 600 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim