Feshter

Shitet nga: Dritoni 21 Shk 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
600 wat 4chanel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim